G-GHP0SQS6SJ

Про компанію "Vagnerplast"

Компанія VAGNERPLAST це перший виробник акрилових ванн у Чехії та постачальник акрилових ванн в Україну. 30 років компанія є одним з європейських лідерів у розробці та виробництві wellness продукції. Виробляють акрилові ванни, душові піддони, душові кабіни та шторки для ванн, масажні системи та пропонують широкий асортимент аксесуарів.
 
Vagnerplast – чеський бренд, що виробляє високоякісні акрилові ванни, панелі та піддони для душових, гідромасажне обладнання для санаторно-курортних установ та оздоблювальні пластикові панелі.
 
  Історія Vagnerplast почалася в 1992 році, коли власник невеликої компанії не побоявся першим у Чехії зайнятися виробництвом та реалізацією ванн із абсолютно нового на той момент матеріалу – акрилу. Перевагу виробів з акрилу швидко оцінили і співробітники компанії, і їх перші покупці: у процесі термоформування, використовуючи різні форми, можна було отримати ванни різноманітних форм і конфігурацій, які відрізнялися від своїх стандартних прямокутних попередників із чавуну та сталі.
 
   Перша лінійка продукції Vagnerplast складалася всього з п'яти моделей, але вже через рік на потік було поставлено виробництво гідромасажних ванн та комплектуючих для душових кабін, панелей та піддонів. Через деякий час кількість постійних клієнтів Vagnerplast поповнила медичні та курортологічні установи. З 2001 по 2009 рр. склад власників компанії змінювався, в результаті чого Vagnerplast залишився у виграші: повернувшись до рук свого засновника, компанія збагатилася новими виробничими потужностями. До того ж креативна команда дизайнерів розробила
 
нову лінійку елегантних і сучасних ванн, які відразу припали до смаку
 
чисельним клієнтам фірми.
 
   Креативний та інноваційний підхід, що став основним стратегічним напрямком діяльності компанії, призвів до появи у 2011 році нового товару в асортименті компанії – оздоблювального пластику (Corralit). Ця подія призвела до розширення сфери діяльності Vagnerplast, залучення нових покупців, збільшення прибутків та популяризації бренду далеко за межами його батьківщини.

 

 

Работает на OpenCart Vagnerplast - Чешская сантехника от официального импортера © 2023