G-GHP0SQS6SJ

Остерігайтесь підробок !!!

На жаль, не всі ванни Vagnerplast, що продаються у нашій країні, є оригінальними. Якщо Ви хочете придбати оригінальну якісну продукцію, на яку буде поширюватися гарантія заводу Vagnerplast, рекомендуємо купувати продукцію Vagnerplast тільки у перевірених продавців, які можуть підтвердити походження продукції. З деякими з наших партнерів Ви можете ознайомитись у розділі "Наші партнери"
 
При покупці ванн Vagnerplast обов'язково зверніть увагу на термін гарантії, що надається. Оригінальна продукція гарантійного терміну становить 10 років. Також зверніть увагу на ціну товару, якщо вона значно відрізняється від рекомендованих цін на нашому сайті, швидше за все перед Вами не оригінальна продукція.
 
Крім ванн, є підробки під торговою маркою Vagnerplast  й інша продукція: гідромасажні ванни та бокси. Вся ця продукція відсутня у каталогах та на сайті виробника і ніколи не вироблялася компанією Vagnerplast.
 
http://www.vagnerplast.cz/cs/prodejni-mista/ перейшовши за цим посиланням, ви побачите офіційного імпортера продукції заводу в Україну.

 

 

 

 

Работает на OpenCart Vagnerplast - Чешская сантехника от официального импортера © 2023