G-GHP0SQS6SJ

Головна

                                 


Ми є прямими імпортерами продукції заводів Vagnerplast, Rav Slezak та Plast Brno в Україну


Запрошуємо до співпраці торговельно-роздрібні мережі, магазини, інтернет-магазини Києва та України.
 
           Vagnerplast - Чеський виробник сантехніки - є першим виробником акрилових ванн в Чехії та одним з перших постачальників акрилових ванн в Європейські країни, в тому числі в Україну.

Спеціалізується на виробництві акрилових гідромасажних ванн. Більше 23 років є одним із європейських лідерів у розробці та виробництві wellness продукції. Моделі ванн Vagnerplast використовуються як у домашніх умовах, так і в санаторіях та лікувальних закладах. Ванни відрізняються видами на організм і типу управління.
 
Всі ванни мають анатомічну форму, індикатор температури, спеціальні опори для спини, голови, ліктів та ніг, ніжки ванни з регульованою висотою для забезпечення стійкості на нерівних поверхнях.
 
Ванни Vagnerplast виготовлені з високоякісних поліметилметакрилових дощок Lucite та Altuglas. Матеріал повністю пофарбований по всій товщині, блискучий, непористий, має високу поверхневу та хімічну міцність, приємний на дотик. Весь асортимент ванн лише у білому кольорі. Для чищення акрилових виробів рекомендуємо використовувати тільки засоби для чищення акрилових виробів. Гарантія на акрилові вироби Vagnerplast становить 10 років і поширюється на всі вироби, які встановлені відповідно до інструкції з монтажу виробів від фірми Vagnerplast.
 
Пропонується широкий асортимент акрилових ванн, душових піддонів, душових кабін та шторок для ванн, масажних систем, а також широкий асортимент аксесуарів із привабливою ціною порівняно з конкурентами на ринку сантехнічного обладнання. Основний акцент у виробництві спрямований на високу якість та доступну ціну для кінцевого споживача, а також максимальне врахування побажань та вимог клієнтів. 
Работает на OpenCart Vagnerplast - Чешская сантехника от официального импортера © 2023