G-GHP0SQS6SJ

Про компанію VAGNERPLAST

Торгово-виробнича фірма VAGNERPLAST згодом досягла такого рівня розвитку, що може писати свою історію. Заснована була наприкінці 1992 року, і як одна з перших у Чеській республіці стала виробляти санітарний поліметилакрилат. Офіс фірми знаходився в теренах колишньої імператорської садиби, закладеної в 14 столітті. Перша чеська акрилова ванна з'явилася світ на початку 1993 року. З самого початку асортимент продукції складався з п'яти типів ванн, які швидко завоювали симпатії покупців. Згодом асортимент розширився на душові піддони, бокси, панелі тощо. Після закінчення часу, в асортименті з'явилися пластикові вікна та двері. У 1998 році в місті Кладно (30 км від Праги), був побудований новий завод з виробництва шторок для ванн та душових кабінок. Тут розташований офіс компанії VAGNERPLAST.
 
У своєму виробництві компанія VAGNERPLAST використовує поліметилметакрилат у вигляді дощок, різної товщини та фарбування. Акрилові дошки одержуємо прямо від виробників, якими є відомі європейські фірми, які виробляють продукцію найвищої якості.
 
Вже в 1993 році наші ванни за бажанням замовника обладналися гідромасажними системами. Саме цей тип ванн для релаксації та відновлення знайшов на внутрішньому та закордонному ринках найбільший попит і дав можливість встояти в умовах жорсткої конкуренції.
З динамічним розвитком фірми зростала кількість співробітників. Річний оборот мав тенденцію інтенсивного зростання. Близько половини виробленої продукції реалізовувалося на внутрішньому ринку, інша половина - на європейському ринку, продаж експорту постійно зростала.
У Чеській республіці продаж продукції здійснювався через мережу фірмових магазинів, гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснювала фірма Vagnerplast через мережу сервісних центрів по всій території Чехії.
 
У 1998 році було закладено відділення курортології, яке на основі багаторічного досвіду виробництва гідромасажних ванн для релаксації та відновлення, розвиває, виробляє, тестує та просуває на ринок гідротерапевтичне обладнання для потреб лікарень, релакс-готелів та фітнесцентрів.

Описание: Villeroy & Boch AG

У 2001 році у фірму VAGNERPLAST влився стратегічний партнер - всесвітньо відома компанія Villeroy & Boch AG
 
Необхідність представляти асортимент на найвищому рівні, призвела до будівництва в центрі м. Кладно студії ванн та спонсорування хокейного клубу Кладно, що сприяло проникненню назви та лога фірми в обізнаність більшого кола потенційних покупців.
 
У серпні 2002 року було закінчено будівництво нового адміністративного корпусу, яке своїм виглядом доповнило початкову історичну будівлю відомого ресторану «Господський Двір».
 
Протягом 2004-2009 років компанія Villeroy & Boch AG стала 100% власником фірми Vagnerplast і відбулися істотні зміни. Було змінено логотип фірми і марка була поступово замінена на марку концерну Gustavsberg. Це на жаль і призвело до омани споживачів та зниження продажів на внутрішньому ринку. Фірма Vagnerplast згодом стала одним із виробничих заводів Villeroy & Boch, що постачає вироби, які доповнювали асортимент концерну Villeroy & Boch.
 
У період економічної кризи компанія Villeroy & Boch AG вирішила продати свої філії у Східній Європі. Фірма та марка Vagnerplast так змогла у 2010 році повернутися на ринок під керівництвом її засновника – інженера Боріве Вагнера.
І тут розпочинається нова історія компанії Vagnerplast...

Работает на OpenCart Vagnerplast - Чешская сантехника от официального импортера © 2023